Kim jesteśmy?

Poznaj nas
2016.

Rozpoczęcie szkoleń z zakresu fotowoltaiki i pierwsze prace montażowe.

2017.

Ukończenie studiów na Uniwersytecie Politechniki Poznańskiej na wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania kierunek Mechatronika
Studia podsumowane pracą magisterską dotyczącą modelu laboratoryjnego trackera fotowoltaicznego, który podąża za wiązką światła zmieniając orientację w dwóch kierunkach.
Kontynuacja zdobywania doświadczenia przy pracach montażowych i projektowych instalacji fotowoltaicznych oraz ogrzewania elektrycznego.

2018.

Założenie działalności gospodarczej w rodzinnym mieście Kościan. Praca na zasadzie podwykonawstwa dla zewnętrznych firm z Wielkopolski na terenie województwa.

W czerwcu 2018 roku w celach szkoleniowych do poprawnego projektowania i montowania instalacji fotowoltaicznych firma zdobyła uprawnienia instalatorskie nr OZEE/26/000006/18 wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.
W lipcu 2018 roku podjęto współpracę z firmą Fronius Polska, której falowniki są montowane w instalacjach fotowoltaicznych. Status FRONIUS SERVICE PARTNERA upoważnia do wykonywania czynności serwisowych na każdych falownikach Fronius na terenie całego kraju.

2019.

Na początku 2019 roku rozpoczęto sprzedaż, projektowanie i montaż własnych instalacji fotowoltaicznych.
Dopełnieniem instalacji elektrycznych zostało zdobycie doświadczenia przy projektowaniu i montażu elektrycznego ogrzewania z zastosowaniem folii grzewczych firmy Termofol.
W lipcu 2019 roku oficjalnie Termofol wydał certyfikat autoryzowanego instalatora dla firmy UNDERSUN. Certyfikat upoważnia do instalowania, projektowania, sprzedaży, uruchamiania oraz serwisowania urządzeń marki Termofol.

2020.

Rozszerzenie działalności na rejon wojewódzki. Otwarcie nowego biura i magazynu w Kościanie przy ul. Północnej 1 z możliwością przedstawiania fizycznych materiałów klientom. Wprowadzenie kredytowania instalacji fotowoltaicznych.

2021.

Rozszerzenie działalności firmy o montaż
Klimatyzacja firmy LG, GREE
Rekuperacja firmy Aira, Zehnder

2022.

Rozszerzenie działalności firmy o montaż
Pompy ciepła firmy LG, NIBE, GREE, Midea
Automatyka domowa – Smart Home firmy LOXONE

Co nas wyróżnia.

Innowacja
Nowoczesna technologia
w prostym wykonaniu
Profesjonalizm
Doradztwo
na każdym etapie
Oszczędność
Wydatki na przyjemności
– brak opłat za energię
w prostym wykonaniu
Niezależność
Zmiany cen energii
Cię nie dotyczą